Участь

Варіанти відвідування Хаклаба:

Гість – безкоштовно

Ви можете приходити в середу ввечері на День відкритих дверей, ставити питання, спілкуватися з людьми й тусуватися. В інші дні ви можете заглянути в Хаклаб, щоб зарядити мобілку, запаяти порваний провід від навушників, скористатися ручними інструментами тощо.

Контрольований доступ – 550 грн на місяць

Ви можете за попередньою домовленістю з кимось із членів Лаби приходити та в їх присутності користуватися будь-яким обладнанням. Обов’язкові умови: попередня домовленість, присутність постійного учасника під час роботи, проходження інструктажу з техніки безпеки.

Постійне членство – 550 грн на місяць

Для того, що стати постійним учасником Хаклабу, вам потрібно хоча б 3-4 рази прийти в режимі контрольованого доступу (пройти випробувальний термін) та пройти інструктаж з техніки безпеки. Якщо за це час ви нічого не зламали, не конфліктували з іншими учасниками і загалом не порушували наших правил, ми з радістю вас приймемо. Постійні члени мають право користуватися всім обладнанням лаби, отримують ключі, беруть участь в загальних зборах та розділяють з нами відповідальність за підтримку і розвиток лаби. Ремонт обладання, покращення простору та інші “добрі справи” на благо лаби дають можливість зменшити грошовий внесок до 450 грн.

Інше (студенти, групові проекти, взаємодія з соціальними ініціативами тощо) – обговорюється індивідуально. Позвоніть або напишіть нам.